Beztrosko w obronie. Spadek z lidera na 3. miejsce.

Kolejna słaby mecz i porażka KS-u
Wodniak Piotrawin - Łaziska  - KS Drzewce 5 :1
Bramki : Grzegorz Suszek

Drugiej porażki w sezonie doznała nasza drużyna podczas wyjazdowego spotkania z ekipą Wodniaka Piotrawin - Łaziska. Przez co spadliśmy z pozycji lidera i aktualnie zajmujemy 3. lokatę w ligowej tabeli tuż za Górą Puławska i naszym dzisiejszym rywalem.
Był to bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, dodatkowo kontuzje i kartki nie pozwoliły dokończyć meczu wszystkim naszym zawodnikom tego spotkania. Trzeba również przyznać, że z dobrej strony zaprezentowała się drużyna gospodarzy, zagrała bardzo ambitnie i zasłużenie wygrała to spotkanie. Honorowe trafienie dla naszej drużyny zanotował na swoim koncie Grzegorz Suszek. Nasza gra obronna wyglądała bardzo słabo, jak stwierdził trener "Czterech zawodników broniło, a reszta atakowała", więc nie mogło się to inaczej skończyć. Gra rywali wyglądała tego dnia znacznie lepiej niż nasza, która wyglądała tragicznie. Nie potrafiliśmy zagrać na swoim poziomie, skonstruować akcji od początku do końca.

Ale taki mecz też musiał nastać, po bardzo dobrym początku teraz przyszedł lekki kryzys dla naszej drużyny, który musimy przełamać. Od trzech meczy nie zdobyliśmy kompletu punktów. Notujemy słabe wyniki, kontuzje i kartki... Miejmy nadzieję, że już w sobotę nasza drużyna wróci na dobre tory i zanotuje kolejne 3 punkty na swoim koncie.

Kolejne spotkanie już 18 października ( Niedziela ), o godz. 16:00 na bocznej płycie Stadionu Miejskiego w Puławach  z Hetmanem Gołąb.

Aktualna tabela