Trzech wspaniałych - 3 punkty ! :)

KS DRZEWCE - MKS "Orlęta 1925" Dęblin   3 : 2

Grzegorz Suszek 30', Rafał Karolik 52', Igor Czopek 90'

Szóste zwycięstwo w tym sezonie odniosła nasza drużyna, lecz kolejny raz nie przyszło nam to łatwo. Nie ma łatwych meczy, przez ostatnie spotkania to trzecie, które wygraliśmy różnicą jednej bramki. Wszystkie bramki dla naszej drużyny strzelili chłopaki, którzy przyszli do nas z Puławiaka Puławy, jak widać były to bardzo dobre ruchy transferowe !

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu a zarazem premierowe trafienie zanotował na swoim koncie Grzegorz Suszek, który przyjechał na mecz aż z Krakowa, gdzie mieszka i prowadzi firmę a zarazem ma czas żeby przyjechać i wesprzeć naszą drużynę w meczu. Jednak wynik nie utrzymał się do końca pierwszej częśći spotkania, gola na 1:1 zdobył tuż przed przerwą były zawodnik Orłów Kazimierz - Tomasz Sikora.

Druga część spotkania była jeszcze ciekawsza i zacięta niż pierwsza. Obie drużyny miały sporo sytuacji strzeleckich. Kolejnym pięknym strzałem ze stałego fragmentu gry popisał się kolejny raz Rafał Karolik, który w 52 minucie strzelił gola bezpośrednio z rzutu rożnego.  Jednak radość z prowadzenia nie trwała długo, po kwadransie kolejny raz Guzka pokonał Sikora, lobując go z 40 metrów. Wynik do 90 minuty wynosił 2:2, jednak starania naszej ekipy przyniosły efekty. Dobrą wrzutkę Jacka Dębca wykorzystał król strzelców naszej ekipy - Igor Czopek, który strzelił gola dającego nam zwycięstwo i kolejne 3 punkty.

Po 6 kolejkach nasza drużyna jest nadal liderem A klasy. Mamy przewagę 3 punktów nad Górą Puławską i 6 punktów nad Wodniakiem Piotrawin-Łaziska. Mimo to nie ma zbyt wielkich powodów do szczęścia, gdyż to kolejne spotkanie wygrane różnicą jednej bramki. Mimo to cieszy to, że nadal mimo nieco słabszej gry bądź dobrej postawy rywali potrafimy wygrywać kolejne spotkania i nie przegraliśmy jeszcze żadnego spotkania. Mimo wszystko do każdego rywala podchodzimy z dystansem i szanujemy każdego z nich, gdyż miejsce w ligowej tabeli niekoniecznie odzwierciedla grę danej drużyny.

Szacunek należy się drużynie Orląt, gdyż zajmują oni przedostatnią lokatę w ligowej tabeli, my pierwszą, a mimo to walczyliśmy jak równy z równym. Czasem nawet przewagę mieli goście. Mimo to, jednak to nam udało nam się wygrać to spotkanie. Życzymy jednak wszystkiego dobrego drużynie Dęblina i zwycięstwa w kolejnych spotkaniach !

Skład KS Drzewce : Guzek - Pyśniak, Plewiński, K. Pietrak, Sykut - M. Panasiewicz,  G. Suszek, Karolik, Kozak (70' Dębiec) -Czopek, M. Pietrak (55' Knap).