Fotel lidera utrzymany !

KS Wawel Wąwolnica - KS Drzewce  0 : 1

Minimalnym zwycięstwem zakończyło się nasze wyjazdowe spotkanie w pobliskiej Wąwolnicy. Gola na wagę 3 punktów zdobył w 20 minucie spotkania Michał Kozak, co pozwoliło nam na utrzymanie pierwszej lokaty w ligowej tabeli.

Mecz na początku układał się po naszej myśli, byliśmy drużyną dominująca. Mieliśmy kilka sytuacji w pierwszej części spotkania, lecz nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Jednak nie potrafiliśmy dobić rywala strzelając kolejną bramkę, przez co później mogło być różnie, gdyż rywale mieli też swoje okazje. W późniejszym etapie meczu gra była wyrównana, zarówno my jak i gospodarze mieliśmy swoje okazje strzeleckie, jednak nikt nie potrafił ich wykorzystać i wynik do końca spotkania nie uległ zmianie.

Nie było to najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu, jednak mimo trudnych warunków gry i trudnego przeciwnika potrafiliśmy wyjść zwycięsko z tego spotkania i zainkasować komplet punktów. Cieszy wynik, choć mniej nasza gra. Jednak mimo wszystko nadal pozostajemy liderem.

Skład : Gołębiowski - Pyśniak, Zielonka, Plewiński, Sykut - M. Panasiewicz, Dębiec, Karolik, Kozak (46' M. Pietrak) - T. Panasiewicz (75' Chęć), Czopek (46' Knap)