Szkolenie młodzieży w naszym klubie

Reportaż od Lubsport.pl na temat szkolenia młodzieży w naszym klubie.

Na zajęcia w grupie młodzieżowej prowadzonej przez trenera Jacka Dębca uczęszcza blisko trzydzieścioro młodych dzieci z roczników 2002 - 2007. Najstarsi z nich, czyli rocznik 2002 - 2004, grać będą w lubelskiej grupie trampkarzy młodszych.

Dzieci są zadowolone z utworzenia grupy młodzieżowej, chętnie uczęszczają na treningi i chcą się ciągle rozwijać. Jak przyznaje sam trener, jest parę osób które mają już pewne predyspozycje do gry w piłkę, a reszta ma chęć do gry i dalszej nauki.
Rodzice naszych młodych podopiecznych również są zadowoleni z treningów i co podkreślają cieszą się z nowego trenera, który jest chwalony, zarówno przez dzieci jak i rodziców. Twierdzą oni, że dzięki trenerowi, jego podejściu do młodzieży i zaangażowaniu w to co robi na treningach jest aż tyle chętnych do gry, zabawy i trenowania swoich umiejętności.

A wszystko to dzięki naszemu sponsorowi, którym jest Pan Marek Zadura. Rodzice doceniają to co robi Pan Marek. To on sponsoruje stroje, dba o zaplecze i boisko, dzięki niemu treningi młodzieży są bezpłatne. Jest on na każdym meczu KS-u.

Zachęcamy do zapoznania się z reportażem !