Zapowiedź i ruchy transferowe w klubach.

W najbliższej kolejce obejrzymy 7 spotkań pierwszej kolejki A-klasy. Sezon rozpocznie drużyna Mazowsza Stężyca, która zmierzy się z Wodniakiem Piotrawin-Łaziska. Liga zapowiada się bardzo ciekawie, nie ma jednego kandydata zarówno do awansu jaki i spadku. Drużyny, które na papierze wyglądają na bijące się o awans to przede wszystkim Garbarnia Kurów oraz Mazowsze Stężyca. Wielką niewiadomą są Orlęta Dęblin czy Ks Drzewce mocno wzmocnione przed rundą. Czas pokaże. Najbliższa kolejka wgląda następująco:

Wilki Wilków - Amator Rososz-Leopoldów 16 sierpnia, 17:00
KS Drzewce - Bobry Karczmiska 16 sierpnia, 16:00
Żyrzyniak Żyrzyn - Cisy Nałęczów 16 sierpnia, 18:00
Wawel Wąwolnica - Garbarnia Kurów 16 sierpnia, 17:00
Orlęta Dęblin - KS Góra Puławska 16 września,17:00
Serokomla Janowiec - Hetman Gołąb 15 sierpnia, 16:00
Mazowsze Stężyca - Wodniak Piotrawin-Łaziska 15 sierpnia, 14:00

W okresie przygotowawczym w wielu klubach doszło do różnych przetasowań/zmian/ruchów transferowych. Poniżej przedstawiamy jak wyglądało to okienko transferowe. Transfery a-klasy :

Cisy Nałęczów:

Przyszli: K.Wąchała. K.Turek(Ks Drzewce), Ł.Rzeźnik(Wawel Wąwolnica), F.Pyśniak(Wilki Wilków), K.Staniecki(Bobry Karczmiska), P.Kędra, S.Kuzioła, D.Koput (Juniorzy)

Odeszli: M.Gaba, C.Grum(nie wznowili treningów)